fbpx

PHCars přeprava z/na letiště Praha

Non-stop dispečink

+420 775 967 160

PHCars přeprava z/na letiště Praha

Non-stop dispečink

+420 775 967 160

Nejlepší volba pro jednorázovou, bezstarostnou dopravu na letiště a z letiště
Letiště Praha - centrum 550 Kč až pro 4 osoby!
Letiště Praha - centrum 750 Kč až pro 7 osob!
Centrum - Letiště Praha 550 Kč až pro 4 osoby!
Centrum - Letiště Praha 750 Kč až pro 7 osob!

550 Kč

1 - 4 osoby

Sedan-Comby

 • 1 - 4 osoby
 • 1 - 4 zavazadla
 • Nekuřácká auta
 • Rychlá přeprava
 • Potvrzení e-mailem

750 Kč

5 - 7 osob

Minibus

 • 5 - 7 osob
 • 1 - 7 zavazadel
 • Nekuřácká auta
 • Všichni v jedné skupině
 • Potvrzení e-mailem

1500 Kč

8 - 14 osob

2x Minibus

 • 8 - 14 osob
 • Více zavazadel
 • Více místa
 • Nekuřácká auta
 • Potvrzení e-mailem

Soukromé transfery z/na letiště

Pokud máte v plánu přijet nebo odletět do krásného města Prahy v následujících dnech, týdnech nebo dokonce měsících a potřebujete dopravu na letiště nebo z letiště, už se nemusíte dívat dál.
Poskytujeme komplexní letištní služby. Vyzvedáváme klienty v letištní hale.

Individuální přeprava

Přepravíme vás na jakoukoli událost nebo zajistíme celodenní pronájem auta včetně řidiče po ČR nebo EU.

Jak to funguje

Přepravte se z/na letiště ve 3 snadných krocích

Rezervace

Rezervujte si dopravu z letiště za méně než 2 minuty ve 3 snadných krocích. Jednoduše si zvolte místo, destinaci, datum a čas vyzvednutí, vyberte si auto a způsob platby. Potvrďte a okamžitě Vám přijde potvrzení o objednávce.
 

Vyzvednutí

V případě odvozu na letiště buďte včas připraveni na domluveném místě k vyzvednutí. V případě dopravy z letiště na Vás po přistání budeme čekat v příletové hale a náš řidič bude mít Vaše jméno napsané na tabulce. Vždy mějte, prosím, zapnutý telefon pro usnadnění komunikace.

Jedeme

Naši profesionální řidiči Vám pomohou se zavazadly a dopraví Vás včas na letiště Václava Havla případně zpět z pražského letiště do vámi vybrané destinace. Každý let monitorujeme online a náš řidič je vždy včas na místě, i když Váš let je zpožděn nebo naopak přistanete dříve.

Často kladené otázky

Poskytujeme různé typy vozidel v závislosti na počtu cestujících. Osobní automobil do 4 osob, Minivan pro 7 osob a nebo Mikrobus pro 25 osob. Samozřejmě Vám zajistíme více vozů stejného typu, abychom zajistili maximální pohodlí pro Vas.

Všichni naši řidiči mluví anglicky. Rádi vám poví něco o Praze a zodpoví Vaše dotazy.

Každý cestující smí mít jeden velký kufr a jednu malou příruční zavazadla. Samozřejmě existuje řidič, který pomůže s nakládkou a vykládkou zavazadel.

Ano je to v pořádku ale řidič Vám bude účtovat příplatek 100 Kč za každou přidanou zastávku.

Řidič se s vámi setká v dohodnutém čase a místě. V případě potřeby vás budeme kontaktovat předem. Po několika dnech před odjezdem obdržíte upomínky se jménem a telefonním číslem řidiče pro případ, že byste ho měli kontaktovat.

Další otázky a odpovědi na stránce FAQ

Soukromý transfer z letiště do centra Prahy

minut

MHD Letiště Praha do centra města

minut


PHCars Transport – Vaše doprava na letiště Praha

Děkujeme, že jste navštívili stránky PHCars Transport. Specializujeme se na dopravu osob i skupin na letiště Václava Havla Praha a nabízíme široké možnosti přepravy osob po celé České republice i zahraničí. Naše cenově dostupné přepravní služby jsou vždy profesionální, diskrétní a s osobním přístupem.

Zarezervujte si dopravu z letiště nebo na letiště Praha předem ve třech snadných krocích. Naše ceny dopravy na letiště v Praze jsou fixní a až o 50 % nižší než u běžných taxi služeb z ulice. Neriskujete tedy, že zbytečně přeplatíte. Budeme Vám účtovat jen předem dohodnutou cenu.

Proč si zarezervovat dopravu osob na letiště Praha předem?

Cestovat na letiště, dostat se tam v dostatečném předstihu a neriskovat tím zmeškání letu může být stresující. Vyhněte se stresu a rezervujte si svou dopravu na letiště (nebo z letiště) Praha předem. Po příletu na Vás bude čekat řidič s cedulkou s Vaším jménem, jménem pasažéra nebo s názvem Vaší firmy. Náš řidič Vám také ochotně pomůže se zavazadly až do auta.

Nikdy nezaplatíte poplatek za zpoždění letu. Naši řidiči jsou ve skutečnosti zaručeni včas, díky našemu systému sledování letu v reálném čase, který je navržen tak, aby vyhovoval vašemu harmonogramu. Pomoc se zavazadly je bezplatným doplňkem naší cenově dostupné dopravní služby PHCars.

Vychutnejte si svou dovolenou, my se postaráme o přepravu.

cs_CZČeština
en_USEnglish cs_CZČeština