fbpx

Soukromý transfer

Výhody rezervace předem

Pokud jste typ osoby, která obvykle používá veřejnou dopravu nebo pravidelné taxi služby, možná budete muset čekat po letišti, až přijde další dostupné vozidlo. A samozřejmě existuje možnost, že vám může být dokonce přetíženo!

Ale s naším soukromým letištním převodem se nemusíte trochu obávat. Po příjezdu na letiště v Praze najdete našeho řidiče, který čeká na vyzvednutí vás a vašich zavazadel, a přímo vás odveze do vašeho oblíbeného cíle. I když je váš let zpožděný nebo zpožděný, nemusíte si dělat starosti - zkontrolujeme váš letový stav online a stále tam budeme, abychom vás při příjezdu obdrželi.

Jedna cena pro hotely v centru Prahy

Pokud si nepřejete sdílet auto nebo minibus s ostatními, nebo pokud spěcháte a chcete přímo do svého hotelu jít bez jízdy po městě, náš soukromý transfer je pro vás tou pravou volbou. Služba soukromého transferu z letiště je navržena výhradně proto, aby vám poskytla luxusní čas. Díky této službě již předem víte, že když dorazíte na letiště, na vás bude čekat řidič a bez dalších okolků vás odveze do cíle.

cs_CZČeština
en_USEnglish cs_CZČeština