fbpx

Často kladené otázky

Jaké auto pro mě přijede?

Poskytujeme různé typy vozidel v závislosti na počtu cestujících. Osobní automobil do 4 osob, Minivan pro 7 osob a nebo Mikrobus pro 25 osob. Samozřejmě Vám zajistíme více vozů stejného typu, abychom zajistili maximální pohodlí pro Vas.

Všichni naši řidiči mluví anglicky

Všichni naši řidiči mluví anglicky. Rádi vám poví něco o Praze a zodpoví Vaše dotazy.

 

.

Budu mít prostor pro zavazadla?

Každý cestující smí mít jeden velký kufr a jednu malou příruční zavazadla. Samozřejmě existuje řidič, který pomůže s nakládkou a vykládkou zavazadel.

Mohu nyní rezervovat cestu a později přidat zastávku?

Ano je to v pořádku ale řidič Vám bude účtovat příplatek 100 Kč za každou přidanou zastávku.

 

Žádám řidiče, aby potvrdil datum a podrobnosti?

Řidič se s vámi setká v dohodnutém čase a místě. V případě potřeby vás budeme kontaktovat předem. Po několika dnech před odjezdem obdržíte upomínky se jménem a telefonním číslem řidiče pro případ, že byste ho měli kontaktovat.

Co je zahrnuto v ceně? Existují další poplatky?

Cenová nabídka je konečná a žádné další náklady nevzniknou, pokud nebude přidána další zastávka přímo v autě. Ujišťujeme Vás, že za služby PHCars nevzniknou žádná překvapení ani žádné další poplatky.

Kde nás řidič vyzvedne?

Společnost PHCars nabízí služby typu door-to-door! Váš řidič Vás může vyzvednout u Vašeho hotelu, bytu nebo jiného Vámi určeného místa. Platí to i pro místo výstupu.

 

Jaké jsou vaše zásady pro zrušení transferu?

Pokud potřebujete zrušit nebo přesměrovat svůj transfer z jakéhokoliv důvodu, jednoduše nám zavolejte nebo nám pošlete e-mail. Chápeme, že stát se může cokoliv. Ovšem jízdu musíte zrušit 12 hodin do Vámi rezervovaného času. Pokud to neuděláte jsme nucení Vám účtovat storno poplatek ve výši ceny transferů.

Pokud jsem nenašel cíl transferu, můžete mě tam přivést?

V případě, že požadovaná trasa není uvedena na našich webových stránkách, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu. Připravíme Vám individuální nabídku pro přepravu. We will prepare an individual offer for transportation.

 

Jsou naši řidiči kvalifikovaní a auta bezpečná?

Vždy kontrolujeme naše řidiče po kriminální stránce. Každý řidič je proškolen a vozy jsou kontrolované kvůli bezpečnosti, pohodlí a spolehlivosti. Všechny vozy jsou mladší než 5 let a jsou ve vynikajícím stavu.

Jsou vozidla nekuřácká?

Ano, všechna naše vozidla jsou nekuřácká.Jak funguje rezervace a platba?

Jednoduše si vyberte svůj transfer, vyplníte potřebné údaje na naší stránce vyberete způsob platby. Je to jednoduché, snadné a zábavné. U nás se platí přímo řidiči prostřednictvím kreditní karty nebo hotovosti.

cs_CZČeština
en_USEnglish cs_CZČeština