Prohlídky - Exkurze

Nejlepší destinace, úžasné nabídky

Karlovy Vary

2450 CZK

Karlovy Vary založil král a císař Karel IV. již v roce 1350. Zprávy o příznivých účincích místních termálních a minerálních pramenů se šíří po celém světě a dnes jsou Karlovy Vary právem jedním z nejznámějších lázní v Evropě.

Drážďany

3050 CZK

Drážďany jsou město s krásnými památkami, plné muzeí a galerií. Je to turisticky zajímavé místo pro Němce i zájezdy jako Češi, například do Českého Krumlova.

Salzburg

6900 CZK

Salzburg je rodištěm W. Mozarta a místem, kde byl natočen slavný film „Zvuk hudby“. Úzké zamotané ulice a obrovské náměstí barokního města patří mezi lokality světového dědictví UNESCO.

Budapešť

9750 CZK

Budapešť má skvělou atmosféru, která vás bude provázet kamkoli jdete. Možná starobylé památky rakousko-uherské monarchie nebo výlet do známých lázní.

Kutná Hora

1900 CZK

Město, ve středověku, známé jako stříbrná pokladnice českého království, stále dává bohatství místní stříbrné šlechtě. Kutná Hora je na seznamu UNESCO.

Špindlerův mlýn

3350 CZK

Jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších lyžařských středisek v nejvyšším pohoří Krkonoš.

- 24/7 SERVIS
- NEJLEPŠÍ CENA
- EXKLUZIVNÍ VOZY

Ať už cestujete služebně nebo za zábavou, poskytujeme profesionální a exkluzivní meziměstské transfery do všech českých a evropských destinací pro jednotlivce i skupiny. Váš převod lze upravit podle vašich představ, jako je návštěva oblíbeného místa na trase nebo mezipřistání na oběd.

Zpátky domů Zdarma

Pokud se z cíle vrátíte ve stejný den, počkáme na vás a my vás zdarma vezmeme zpět.

V cíli účtujeme pouze poplatek za čekací dobu.

Čekací doba v místě určení: 250 Kč / HODINA (sedan, kombi), 300 Kč / HODINA (minibus)

cs_CZČeština